«Білоцерківська Січ» ЗВЕРНЕННЯ

СЛАВА УКРАЇНІ

СЛАВА КОЗАЦТВУ

Міжнародна громадська організація

«Білоцерківська Січ»

ЗВЕРНЕННЯ

1 березня Рада Федерації Росії одностайно прийняла пропозицію Президента Росії В. Путіна про надання дозволу на введення російських військ на територію Автономної Республіки Крим.

Неможливо зрозуміти і прийняти мотиви, які визначили таке рішення керівництва Російської держави.

Ми, козаки МГО «Білоцерківська Січ», осуджуємо явне порушення Російською Федерацією суверенітету та територіальної цілісності України і розуміємо, що потрібно зробити все можливе для запобігання кровопролиттю, неухильного дотримання, чинних в Автономній Республіці Крим, законів України, а також міждержавних домовленостей, які регулюють порядок перебування Чорноморського флоту Росії в Севастополі, положень Будапештського меморандуму 1994 року, який зобов’язує держав-підписантів утриматись від погрози силою та її застосування проти територіальної цілісності і політичної незалежності; не використовувати зрою проти неї, окрім цілей самооборони або іншим чином відповідно статуту ООН, Угоди між Україною і Росією від 1997 року про збереження територіальної цілісності і політичної незалежності України.

Іронія полягає в тому, що відповідно саме Угоді про дружбу між Україною і Російською Федерацією 1997 року від Росії вимагається поважати територіальну цілісність України, а фактично саме з боку гаранта нашої безпеки така агресія і виникла.

Доцільно нагадати всім небайдужим до цієї ситуації людям, що відповідно з Конституцією України, тільки Верховна Рада України може дозволити присутність іноземних військ на території України. Таких рішень членами нашої влади не приймалось.

Ще з уроків історії мабуть кожен задавався питанням, чому українці під проводом десятків отаманів і гетьманів по всій Україні воювали один з одним і не спроможні були об’єднати свої зусилля у боротьбі з іноземними загарбниками. Головна цінність історії полягає в тому, що вона навчає нас і надає можливість навчатись на помилках минулого. Тому кожен з нас зараз стоїть перед вибором, який не може залежати від політичних поглядів та вподобань того чи іншого політлідера, прямо сьогодні в нашій державі відбувається злочин проти кожного з нас, зазіхання на майбутнє України.

Козаки Білоцерківської Січі закликають всі козацькі організації України об’єднатись і виступити в підтримку суверенітету своєї Батьківщини та її територіальної цілісності. Український народ мусить сам обирати своє майбутнє і Українське Козацтво повинно докласти всіх зусиль для політичної й економічної стабільності держави.

Верховний отаман Міжнародної громадської організації «Білоцерківська Січ» Генерал-отаман Андрій Дрофа

7 березня 2014 року